Štěňátka - 3. vrh 2009

Můj třetí vrh z dubna 2009

V noci 25. dubna 2009 se mně a mé druhé manželce fr. buldočce Tessince narodila čtyři krásná štěňátka.

Všechna štěňátka byli kluci - jeden černý (po tatínkovi) a tři překrásní strakoši. Já mám PP, matka štěňátek je bez průkazu původu, štěňátka jsou tedy bez PP. Nejkrásnější štěňátko dostalo jméno Otíkzůstalo se mnou v naší rodině.

Fotografie z 22. 5. 2009, štěňátkům zde byly 4 týdny

Kliknutím na náhled zobrazíte fotografii v plné velikosti. Fotogalerií můžete procházet s použitím myši nebo pomocí klávesnice: → (další fotografie), ← (předchozí fotografie), Esc (zavřít).

Fotografie z 5. 5. 2009, štěňátkům zde bylo 10 dnů

Fotografie z 25. 4. 2009 - 5 minut po narození

| Nahoru ↑

      Vítej každý, kdo náhodou zavítáš na tento webík, a omluv prosím, že není už hodně dlouho aktualizovaný. Před několika lety totiž buldoček Toník odešel do jiného, lepšího světa. Toník by můj největší životní kamarád a po jeho smrti mi dlouho trvalo, než jsem dokázal tyhle stránky vůbec navštívit, natož je pak nějak aktualizovat.

      Přece jen mi ale bylo líto web úplně smazat, tak ho tu z nostalgie nechávám, trochu i jako připomínku toho, jaký je fr. buldoček úžasný pes. Mimochodem - Tondův syn Otík žije a má se dobře. Je to sice už starší pán, ale je zdravý a šťastný, moc pozdravuje, haf :).

Pavel Píha