Štěňátka - 1. vrh 2007

Můj první vrh z listopadu 2007

To bylo tak…

24. 11. 2007 se mně a mé nevěstě Enince narodilo šest krásných štěňátek.

Všichni jsme si malé tvorečky moc zamilovali a bylo to vždycky smutné loučení, když si pro nějaké štěňátko přijel nový majitel. Věříme ale, že jsme jim vybrali dobré pánečky a že se budou mít stejně dobře, jako se mám já. Prohlédněte si fotografie – no nejsou báječní?

Kliknutím na náhled zobrazíte fotografii v plné velikosti. Fotogalerií můžete procházet s použitím myši nebo pomocí klávesnice: → (další fotografie), ← (předchozí fotografie), Esc (zavřít).

Fotografie z 20. 1. 2008, štěňátkům zde bylo 8 týdnů

Fotografie z 12. 1. 2008, štěňátkům zde bylo 7 týdnů

Fotografie z 22. 12. 2007, štěňátkům zde bylo 5 týdnů

Fotografie z 30. 12. 2007, štěňátkům byly 4 týdny

| Nahoru ↑

      Vítej každý, kdo náhodou zavítáš na tento webík, a omluv prosím, že není už hodně dlouho aktualizovaný. Před několika lety totiž buldoček Toník odešel do jiného, lepšího světa. Toník by můj největší životní kamarád a po jeho smrti mi dlouho trvalo, než jsem dokázal tyhle stránky vůbec navštívit, natož je pak nějak aktualizovat.

      Přece jen mi ale bylo líto web úplně smazat, tak ho tu z nostalgie nechávám, trochu i jako připomínku toho, jaký je fr. buldoček úžasný pes. Mimochodem - Tondův syn Otík žije a má se dobře. Je to sice už starší pán, ale je zdravý a šťastný, moc pozdravuje, haf :).

Pavel Píha