Kontakt

E-mail

Tonda, francouzský buldoček
bydliště: Týně nad Vltavou
e-mail: tonda@cistydesign.net

Formulář pro odeslání emailu

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím všechny položky formuláře
Aby z formuláře nebyla roboty odesílána nevyžádaná pošta, tzv. spam, je třeba odlišit roboty od normálních uživatelů. K tomu slouží následující políčko formuláře s jednoduchou otázkou. Vy odpověď jistě znáte, ale robot význam otázky nepochopí.

Má vůbec cenu psát psovi e-mail?

Jasně že má!

Z každého mejlíku mám vždycky takovou radost, že pánečkovi za odměnu během chvilky přinesu všechny své hračky (a že jich mám), aby si ten dobrý člověk taky chvilku pohrál a užil si.

Jsem řádně vychovaný a vím, co se sluší a patří, takže pochopitelně na každý mejlík vždycky velice brzy odpovím. Jen to psaní na klávesnici mi moc nejde, to se přiznám – ty klapky tam jsou tak malé, že se na ně packou někdy netrefím a dělám často překlepy. Naštěstí mám hodného pánečka, který to po mě vždycky přečte a případné chyby (nebývá jich moc) opraví.

Takže pište – těšíme se!

Haf, Váš Toník, francouzský buldoček

| Nahoru ↑

      Vítej každý, kdo náhodou zavítáš na tento webík, a omluv prosím, že není už hodně dlouho aktualizovaný. Před několika lety totiž buldoček Toník odešel do jiného, lepšího světa. Toník by můj největší životní kamarád a po jeho smrti mi dlouho trvalo, než jsem dokázal tyhle stránky vůbec navštívit, natož je pak nějak aktualizovat.

      Přece jen mi ale bylo líto web úplně smazat, tak ho tu z nostalgie nechávám, trochu i jako připomínku toho, jaký je fr. buldoček úžasný pes. Mimochodem - Tondův syn Otík žije a má se dobře. Je to sice už starší pán, ale je zdravý a šťastný, moc pozdravuje, haf :).

Pavel Píha