Fotogalerie…

Třetí rok mého života

Kliknutím na náhled zobrazíte fotografii v plné velikosti. Fotogalerií můžete procházet s použitím myši nebo pomocí klávesnice: → (další fotografie), ← (předchozí fotografie), Esc (zavřít).

Prázdniny 2007

Prázdniny a vůbec léto jsou úžasné věci. Prázdninových fotek letos zrovna moc nemám, páneček nějak málo fotil, ale zato tyhle obrázky jsou myslím výmluvné a ukazují, že jsem se měl báječně.

Říjen 2007 – výlet do Boubínského pralesa

Jedno víkendové podzimní odpoledne jsme strávili na hezkém výletě v Boubínském pralese. S malou paničkou jsme se tam vyblbnuli dosytosti.

Duben a květen 2008 – konečně jaro

Tak jsme se přece jen dočkali :)

| Nahoru ↑

      Vítej každý, kdo náhodou zavítáš na tento webík, a omluv prosím, že není už hodně dlouho aktualizovaný. Před několika lety totiž buldoček Toník odešel do jiného, lepšího světa. Toník by můj největší životní kamarád a po jeho smrti mi dlouho trvalo, než jsem dokázal tyhle stránky vůbec navštívit, natož je pak nějak aktualizovat.

      Přece jen mi ale bylo líto web úplně smazat, tak ho tu z nostalgie nechávám, trochu i jako připomínku toho, jaký je fr. buldoček úžasný pes. Mimochodem - Tondův syn Otík žije a má se dobře. Je to sice už starší pán, ale je zdravý a šťastný, moc pozdravuje, haf :).

Pavel Píha