Fotogalerie…

Druhý rok mého života

Kliknutím na náhled zobrazíte fotografii v plné velikosti. Fotogalerií můžete procházet s použitím myši nebo pomocí klávesnice: → (další fotografie), ← (předchozí fotografie), Esc (zavřít).

Červenec 2006 – na dovolené v Novohradských horách

Září 2006 – na návštěvě mé maminky Lusi Batom a nových sourozenců v Bavorově

Na fotografiích vidíte mé pokrevní sourozence.

Září 2006 – na procházce

Podzim 2006 – víkend na Šumavě

Neznáte-li překrásnou letní přírodu okolo Modravy, určitě se do těchto nádherných končin někdy podívejte.

Únor 2007 – domácí pohodička

Příjemně vyhřátému pelíšku se opravdu nic nevyrovná.

Únor 2007 – na procházce s nevěstou Eninkou

Mezi lidmi i mezi hafíky mám spoustu báječných kamarádů. Nejraději ovšem kamarádím s čubinkami. Nejradši mám čubinku Eninku - francouzskou buldočku. Je to opravdu moc hezká dívka. No posuďte sami.

Duben 2007 – jak jsem slavil Velikonoce

Pokud vám někdo bude tvrdit, že fr. buldočci nemají vodu v lásce, nevěřte mu. Je sice fakt, že nejsem žádný vodní záchranář, ale od oblíbené koupele v potoce mě neodradí ani chladné velikonoční povětří.

Duben 2007 – výlet

Červen 2007 – oslava 2. narozenin

Své druhé narozeniny jsem oslavil na naší chatičce. Dostal jsem krásný nový míček a úžasně jsem si s ním zablbnul (míčky tak miluju, že - jak vidíte - se s nimi neloučím ani ve spánku). Byly to nejhezčí narozeniny v mém životě.

| Nahoru ↑

      Vítej každý, kdo náhodou zavítáš na tento webík, a omluv prosím, že není už hodně dlouho aktualizovaný. Před několika lety totiž buldoček Toník odešel do jiného, lepšího světa. Toník by můj největší životní kamarád a po jeho smrti mi dlouho trvalo, než jsem dokázal tyhle stránky vůbec navštívit, natož je pak nějak aktualizovat.

      Přece jen mi ale bylo líto web úplně smazat, tak ho tu z nostalgie nechávám, trochu i jako připomínku toho, jaký je fr. buldoček úžasný pes. Mimochodem - Tondův syn Otík žije a má se dobře. Je to sice už starší pán, ale je zdravý a šťastný, moc pozdravuje, haf :).

Pavel Píha