Fotogalerie…

Čtvrtý rok mého života

Kliknutím na náhled zobrazíte fotografii v plné velikosti. Fotogalerií můžete procházet s použitím myši nebo pomocí klávesnice: → (další fotografie), ← (předchozí fotografie), Esc (zavřít).

Prázdniny 2008

Prázdniny byly jako vždy úžasné. Trávil jsem je porůznu, tyto fotočky jsou z okolí Bavorova a z Telče. Jak vidíte, seznámil jsem se tam i s různými zvířecími kamarády. Ne všichni ovšem sdíleli mé nadšení z nově navázaného přátelství. Ale neva, mám je všechny rád. Nejradši mám ovšem svou paničku.

A je tu zase podzim

Já teda nevím, jak máte rádi podzim. Já moc, protože mi není tak horko. Sluníčko ještě hřeje, ale zase ne příliš, všechno je krásně barevné, chodím na výlety - to se mi moc líbí. Tak si ten podzim taky pěkně užijte.

Jak jsem slavil Štědrý den

Vánoce miluju. Zažil jsem je už počtvrté a moc dobře si pamatuju, že vždycky na Štědrý večer mám pod stromečkem spoustu dárků (nevím, kdo je tam dává, ale to je jedno, hlavně, že tam jsou). Když jdeme ke stromečku, všichni se tváří slavnostně. Já ale na nic nečekám a vždycky se přímo zběsile vrhnu na dárky, začnu si je sám rozbalovat a nosit do kouta, aby mi je někdo nevzal. Našel jsem ty svoje neomylně - bylo tam spoustu nových hraček. Některé jsem si hned tak zamiloval, že jsem se s nimi nehodlal rozloučit ani na chvíli (viz foto). Byla to paráda. Doufám, že jste si Štědrý večer užili stejně jako já.

Zimní radovánky

Na těchto fotkách jsem s kamarádkou Quicky. Byli jsme trochu rychlejší než uzávěrka foťáku, takže bylo pro paničku dost obtížné nás zachytit:). Když je venku velký mráz, nosím někdy takový slušivý svetřík. Nemám ho moc rád, ale řekněte sami - šli byste při mínus 15 stupních ven v kraťasech?

Odpočinek po výletě

Po takové zimní procházce si hodit šlofíka u topení v novém pelíšku a ještě k tomu obklopen svými poklady - no to už nemůže být větší požiteček.

A je tu jaro - KONEČNĚ!

Taky jste se tak těšili na jaro? Já moc. Vím, že téma „já s míčky” je už trochu obehraná písnička, ale co naplat - míčky jsou prostě moje vášeň. Tak Vám přeju, abyste si to jaro taky pořádně užili - mějte se krásně a hlavně mějte „sluníčko v duši”!

Jak jsem zase slavil Velikonoce

Velikonoce jsou krásné svátky a jako každý rok jsem je i letos pořádně oslavil.

| Nahoru ↑

Navštivte také: Vše pro zvířátka