Štěňátka - 2. vrh 2009

Můj druhý vrh z ledna 2009

Dne 5. ledna 2009 se mně a mé oblíbené francouzské buldočce Enince narodilo pět krásných štěňátek - dvě fenky a tři pejsci. Porod proběhl přirozenou cestou, Eninka je báječná máma a od první chvíle se o štěňátka krásně starala.

Matka Eninka je milá, sportovní, odolná a statečná čubinka, já jsem velký sportovec, který stejně jako Eninka miluje všechny lidi, psy i všechna ostatní zvířátka. Štěňátka mají všechny předpoklady pro to, aby z nich vyrostli krásní, zdraví, veselí a pohodoví buldočci.

Fotografie z 8. 3. 2009, štěňátkům zde bylo 9 týdnů

Kliknutím na náhled zobrazíte fotografii v plné velikosti. Fotogalerií můžete procházet s použitím myši nebo pomocí klávesnice: → (další fotografie), ← (předchozí fotografie), Esc (zavřít).

Fotografie z 1. 3. 2009, štěňátkům zde bylo 8 týdnů

Fotografie z 20. 2. 2009, štěňátkům zde bylo 7 týdnů

Fotografie z 14. 2. 2009, štěňátkům zde bylo 6 týdnů

Fotografie z 8. 2. 2009, štěňátkům zde bylo 5 týdnů

„Dobrou chuť” - krátký videoklip


Fotografie z 25. 1. 2009, štěňátkům zde byly 3 týdny

První fotografie z 9. 1. 2009, štěňátkům zde byly teprve 4 dny

| Nahoru ↑

      Vítej každý, kdo náhodou zavítáš na tento webík, a omluv prosím, že není už hodně dlouho aktualizovaný. Před několika lety totiž buldoček Toník odešel do jiného, lepšího světa. Toník by můj největší životní kamarád a po jeho smrti mi dlouho trvalo, než jsem dokázal tyhle stránky vůbec navštívit, natož je pak nějak aktualizovat.

      Přece jen mi ale bylo líto web úplně smazat, tak ho tu z nostalgie nechávám, trochu i jako připomínku toho, jaký je fr. buldoček úžasný pes. Mimochodem - Tondův syn Otík žije a má se dobře. Je to sice už starší pán, ale je zdravý a šťastný, moc pozdravuje, haf :).

Pavel Píha